PrestaShop Developer

2 tygodni temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Bella-Handel Sp. z o.o. Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wsparcie projektów rozwojowych oraz utrzymaniowych na oprogramowaniu PrestaShop 1.7 (Projekty front-endowe oraz back-endowe ze wsparciem agencji zewnętrznej), ścisła współpraca z Działem Rozwoju E-commerce oraz przedstawicielami innych komórek organizacji w celu rozwijania i doskonalenia funkcjonalności sklepów internetowych, realizacja prac programistycznych w ramach powierzonych projektów w językach HTML, CSS, Javascript, SQL, PHP, rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników firmy.

NASZE WYMAGANIA:

minimum 2 lata doświadczenia w pracy z oprogramowaniem PrestaShop, zaawansowana znajomość HTML, CSS, Javascript, SQL, PHP, minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku front-end lub back-end developera, podstawowa znajomość GIT-a, samodzielność, kreatywność w szukaniu i proponowaniu rozwiązań.

MILE WIDZIANE:

znajomość branży e-commerce - nie tylko z punktu widzenia programisty, chęć do pracy lokalnie - w siedzibie firmy.

TO OFERUJEMY:

stabilność,zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, współpracę z profesjonalistami, przyjazną atmosferę, pracę w niedużym, interdyscyplinarnym 5-osobowym Dziale Rozwoju E-commerce nad jednym z największych projektów PrestaShop w Polsce, wyzwania i ciekawe projekty, rozwój – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu, benefity ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków. Wyślij zgłoszenie
  • PrestaShop Developer

    3 miesięcy temu

    Toruń, Polska Bella-Handel Sp. z o.o. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wsparcie projektów rozwojowych oraz utrzymaniowych na oprogramowaniu PrestaShop 1.7 (Projekty front-endowe oraz back-endowe ze wsparciem agencji zewnętrznej), ścisła współpraca z Działem Rozwoju E-commerce oraz przedstawicielami innych komórek organizacji w celu rozwijania i doskonalenia...

    4 tygodni temu