ElektrykElectrician

2 tygodni temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Kronospan Pełny etat

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Elektryk/Electrician

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

• Wykonywanie przełączeń w rozdzielniach zasilających urządzenia odbiorcze;

• Likwidowanie zakłóceń ruchowych w dopływie energii elektrycznej;

• Przeprowadzanie remontów zapobiegawczych oraz wymiana uszkodzonych części;

• Przeprowadzanie prób i kontroli urządzeń elektrycznych po remontach i naprawach.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryka w dziale utrzymania ruchu;

• Uprawnienia SEP powyżej 1kV;

• Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 2 zmiany;

• Gotowość do pracy przy sprzęcie zlokalizowanym na halach i placach składowych;

• Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.

Co oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• System nagród miesięcznych;

• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

• Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.

#LI-SŁ1

  • ElektrykElectrician.

    2 miesięcy temu

    Szczecin, Polska Kronospan Pełny etat

    Opis stanowiska Nazwa stanowiska Elektryk/Electrician Rodzaj zatrudnienia Pełny etat O nas Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów...

    4 tygodni temu