Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Chełm, lubelskie, Polska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chełmie Pełny etat

    Zajęcia praktyczne z młodzieżąInne wymagania[Inne : Dopuszcza się zatrudnienie technika budownictwa z min. dwuletnim stażem pracy w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie lub mistrz wzawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie z przygotowaniem pedagogicznym.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas...

sprzedawca w składzie budowlanym

3 miesięcy temu

Chełm, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1236

Obowiązki:

Obsługa klienta w składzie budowlanym, rozkładanie towaru na półkach

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność obsługi klienta

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, techniczne
Wymagania pożądane:

  • średnie branżowe, budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Pracodawca wymaga chęci do pracy, dodatkowo preferowane doświadczenie zawodowe 3 lata w branży budowlanej lub podobnej.

Miejsce pracy: Ceramiczna 32c, Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: brak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Uwaga Wysyłając CV na adres e-mail proszę zachować ostrożność i nie podawać numeru PESEL, numeru dokumentu tożsamości, adresów zamieszkania, numerów telefonów i danych wrażliwych. Art § 1. ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy, mówi, że: Pracodawca żąda od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) datę urodzenia; 3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę; 4) wykształcenie; 5) kwalifikacje zawodowe; 6) przebieg tychczasowego zatrudnienia. § 2. Pracodawca żąda podania danych osobowych, o których mowa w § 1 pkt 4 6, gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku.

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty