Monter klimatyzacji

2 tygodni temu

Warsaw, Polska Rübsam Fachkräfte GmbH & Co Pełny etat
Zakres obowiązków:
  • Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego
  • Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych
  • Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu
  • Elektrotechniczna instalacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych
Wymagania:
  • Doświadczenie minimum 2 lata na wyżej wymienionym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy kategorii B i auto
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość
  • Samodzielność i staranność
Oferujemy:
  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie: od 16,00 € / h brutto; na start Dieta 10 € / dzień + zwrot kosztów podróży do Polski 80,00 € netto; bądź
  • Dieta 15 € -17 € netto / dzień
  • Bądź pełna dieta około 47 € / dzień (Zakwaterowanie we własnym zakresie)
  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godzin – 25%, powyżej 48 godzin – 50%
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
  • Dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski
  • Zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto
  • Dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym
  • Wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową
  • Płatny urlop 25 dni w roku, po 1 roku 27 dni, po 2 latach 30 dni
  • Dofinansowanie przedszkola - 30 € miesięcznie
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
  • Premia za polecenie nowego pracownika - 1000 euro
  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe
  • W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotówce
  • Premie jubileuszowe
  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

  • Pomocnik montera

    3 dni temu

    Warsaw, Polska ZINEL ENGINEERING sp. z o.o. Pełny etat

    Pomocnik montera Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Montaż i uruchomienia urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, agregatów wody lodowej, szaf klimatyzacji precyzyjnej, urządzeń chłodniczych. Nasze wymagania Wymagane prawo jazdy kat. B, Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych. Mile widziane ...

  • Warsaw, Polska Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego; Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych; Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu; Elektrotechniczna instalacja systemów...