brukarz/pomocnik brukarza

2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0712

Obowiązki:

prace ogólnobudowlane, prace brukarskie
Praca w godzinach: od 7.00 do 15.00 w Olsztynie i na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Pracodawca gwarantuje dojazd pracowników do pracy.
godziny pracy: 7-15

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy

Miejsce pracy: Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufaniaOferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Wraz z naszym norweskim klientem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Norwegia/brukarz-kamieniarz/praca...