Mega elastycznie

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. Pełny etat

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 22 lat - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Mega elastycznie - oferta dla Studentów i Uczniów

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

dbanie o pozytywny wizerunek firmy, udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji, rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów, telefoniczna obsługa Klienta w zakresie rozmów przychodzących, poznanie i obsługa wewnętrznych systemów.

Poszukujemy osób:

komunikatywnych, lubiących kontakt z Klientem, zaangażowanych, kreatywnych i otwartych, z dużą energią do działania, potrafiących sprawnie działać na komputerze.

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie:

stałe wynagrodzenie - stawka gwarantowana + premia, elastyczny grafik, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami, wypłatę 2x w miesiącu, pracę w młodym i zgranym zespole, pracę zdalną po około dwóch tygodniach wdrożenia w biurze w Gdańsku

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę Kompleksowe pakiety wstępne przygotuje Cię do pracy. Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.

Zainteresowany/a? Aplikuj, to tylko kilka sekund :)

  • Angular Developer

    Gdańsk, Pomerania, Polska Code & Pepper Sp. Z O.o. Pełny etat

    Angular Developer Miejsce pracy: Gdańsk Technologie, których używamy Wymagane Java Script Type Script Angular Cypress O projekcie Dołącz do projektu Lusid, który pomaga podejmować świadome decyzje inwestycyjne.Rozwijaj aplikację, która jednym kliknięciem powie, gdzie i kiedy najlepiej inwestować swój kapitał Twój zakres obowiązków W naszym...

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Lento Pełny etat

    Tancerka / Hostessa - praca stała lub dodatkowa Odświeżone: Środa, 05 Czerwiec, :13 Szczegóły ogłoszenia Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo Forma pracy: Pełny etat Umowa: Umowa zlecenie Dodatkowe: Brak wymagań Płaca brutto min.: 8000 zł Płaca brutto max.: 20000 zł Wynagrodzenie: miesięcznie Opis oferty pracyHejOd jakiegoś...