Pracownik magazynumożliwe przyuczenie28,50/hpn-pt

2 tygodni temu

Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska B8 Recruitment Pełny etat

Job Title: Magazynier

Company: Agencja zatrudnienia

Poszukujemy Magazynierów do pracy od zaraz. Nie wymagamy koniecznego doświadczenia ani uprawnień. Istnieje możliwość przyuczenia dla chętnych.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Elastyczny grafik pracy od poniedziałku do piątku (8-16)
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy: Sosnowiec – Pieńki, Stryków
  • Korzystną stawkę godzinową: 28,50 zł/h brutto
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów z pojazdów transportowych
  • Ustawianie towaru na odpowiednich strefach magazynowych
  • Praca z wykorzystaniem skanera do monitorowania stanu magazynu
  • Etykietowanie towarów w magazynie
  • Sortowanie i kompletowanie przesyłek zgodnie z zamówieniami
  • Obsługa wózka paletowego podczas przemieszczania towarów

Oczekujemy:

  • Wskazane jest doświadczenie w obszarze pracy magazynowej lub produkcyjnej

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz online lub kontakt telefoniczny. Jeśli preferujesz, możesz wysłać wiadomość o treści "magazyn" - oddzwonimy, aby omówić szczegóły oferty.