Sprzątanie sklepu odzieżowego, Puł. Dąbka

2 tygodni temu

Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Koloryt Plus Sp. z o.o. Pełny etat

Firma z branży utrzymania czystości pilnie zatrudni Panie do sprzątania sklepu odzieżowego TK MAXX.Miejsce pracy: Elbląg, Puł Dąbka (CH Ogrody)Praca w godzinach 7:00-9:30 (2,5 godziny)Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel. pod nr

Obowiązki

Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Koloryt Plus Sp. z o.o. Pełny etat

    Firma z branży utrzymania czystości Koloryt Plus pilnie zatrudni pracowników do sprzątania .Miejsce pracy: Płk. Stanisława Dąbka 152 ( CH Ogrody ).Praca na cały etat.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel. pod nr Firma pilnie zatrudni pracowników do sprzątania, CH OgrodyObowiązki Doświadczenie nie jest wymagane. Oferujemy Aplikuj

  • Kierownik sklepu

    Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Monnari Pełny etat

    Elbląg Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: 1. Kierownik sklepuMiejsce pracy: salony MONNARI w ElblągWymagania:wykształcenie wyższe,co najmniej 2 - 3 letnie doœwiadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, najlepiej w branży odzieżowej,doœwiadczenie w zarzšdzaniu podobnymi placówkami,umiejętnoœć kierowania kilkuosobowym...