spawacz aluminium met. 131

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5385

Obowiązki:

Spawanie konstrukcji aluminiowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-17 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy: Doki 1, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Sunreef Venture S. A. Pełny etat

    Uprawnienia spawalnicze MIG 131Umiejętność czytania rysunku technicznegoUmiejętność sczepiania elementów z aluminiumObróbka i szczepianie aluminiumSpawanie oraz prostowanie detali aluminiowych

  • Monter - Spawacz aluminium

    1 miesiąc temu

    Gdańsk, Pomerania, Polska Sunreef Venture S. A. Pełny etat

    Gdańsk, Polska Sunreef Venture S. A. Pełny etat

    Uprawnienia spawalnicze MIG 131 Umiejętność czytania rysunku technicznego Umiejętność sczepiania elementów z aluminium Obróbka i szczepianie aluminium Spawanie oraz prostowanie detali aluminiowych

  • Gdańsk, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...

  • Przedstawiciel handlowy

    Gdańsk, Polska LeasingTeam Group Pełny etat