pomocnik montera rusztowań przemysłowych

2 tygodni temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Randstad Polska Pełny etat

Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - z zakwaterowaniem i autem służbowym.

Kraj pracy: Niemcy euro "na rękę"

Szkolenie wstępne dla wszystkich nowych pracowników.

oferujemy

  • polską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w Niemczech Euro
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

zadania

  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Randstad Pełny etat

    Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.Niemcy euro "na rękę"Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowanyNie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund Nie wymagamy CV.oferujemywypłata w euro zgodnie z umową na Twoje kontoskładniki wynagrodzenia plus dodatki i benefity poznasz, gdy do mnie...