Automotion Engineer

2 tygodni temu

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie, Polska Valmet Pełny etat

Poszukujemy Inżyniera - Automatyka, który zostałby członkiem zespołu w naszej Jednostce Biznesowej Małych i Średnich Maszyn Papierniczych (SMM BU).

Jako Automatyk - Elektryk jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami jakości oraz BHP.

Zakres obowiązków na stanowisku:

Rozwiązywanie problemów, awarie, konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń Usprawnienie i poprawa funkcjonalności maszyn

Nasze oczekiwania:

Wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryczności, energetyki, dodatkowo wsparcie dla systemów sterowania numerycznego HAIDENHAIN, SIMENS, Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem Umiejętność korzystania z schematów elektrycznych Uprawnienia SEP pow. 1 kw. Gotowość do pracy zmianowej

Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się i aplikuj. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

Oferujemy

Stabilność zatrudnienia Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system premiowy w oparciu o osiągnięte rezultaty Szkolenia – wprowadzenie na stanowisko, szkolenia uprawnieniowe Pakiet benefitów: (Opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie i NW, Kafeteria My Benefit (kino, silownia, zakupy), dofinansowanie do wypoczynku tzw. "wakacje pod gruszą", dofinansowanie do Term Cieplickich, Bony na Święta, dofinansowanie do posiłków Program poleceń pracowniczych Imprezy firmowe Działania charytatywne

Nie wahaj się. Aplikuj już dziś

Dołącz do nas

  • Automotion Engineer

    4 tygodni temu

    Jelenia Góra, Polska Valmet Pełny etat

    Poszukujemy Inżyniera - Automatyka, który zostałby członkiem zespołu w naszej Jednostce Biznesowej Małych i Średnich Maszyn Papierniczych (SMM BU). Jako Automatyk - Elektryk jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami jakości oraz BHP. ...