ustawiacz wtryskarek

2 tygodni temu

Bytom, Silesia, Polska Human & Hunter Professional Pełny etat

Dla naszego Zleceniodawcy poszukujemy Ustawiacza, który będzie odpowiedzialny za obsługę i kontrolę maszyn wtryskowych oraz koordynację działań zespołu produkcyjnego.

Lokalizacja: Gliwice

Stanowisko: Ustawiacz

Obowiązki:

  • Ustawianie parametrów wtryskarek.
  • Organizacja pracy na linii produkcyjnej.
  • Nadzór nad zespołem produkcyjnym (do 10 osób).
  • Monitorowanie procesu wtrysku i konieczne korekty.
  • Raportowanie wyników i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy maszynach wtryskowych.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na efektywną komunikację.
  • Zdolności organizacyjne i aspiracje związane z zarządzaniem zespołem.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, darmowy parking.