_Księgowa/Księgowy

1 tydzień temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • Realizacja przebiegów amortyzacyjnych
  • Aktywacja projektów w systemie SAP i rozliczenie tych projektów
  • Comiesięczne raporty i analizy wariancji
  • Udział w sporządzaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Przegląd techniczny prawidłowego rozliczania działalności inwestycyjnej
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji majątku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie zawodowe z firmy produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rachunkowości aktywów (inwentaryzacje, projektowanie)
  • Znajomość pakietu MS-Office oraz programu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Myślenie procesowe i analityczne

Oferujemy

  • Pracę w zangażowanym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie na bardzo dobrym poziomie
  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy zajęcia sportowe

  • _Księgowa/Księgowy

    3 tygodni temu

    Opole, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na...