listonosz pieszy

3 tygodni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Poczta Polska Spółka Akcyjna Pełny etat

Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, musisz:

  • być osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • posiadać umiejętności komunikacyjne i cieszyć się pracą z ludźmi.

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.​

Co zyskasz, dołączając do nas:

  • wsparcie opiekuna w czasie pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne korzyści związane z opieką medyczną i ubezpieczeniem na życie,
  • dofinansowanie do odpoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • możliwość skorzystania z pożyczek na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • opcję zakupu karty Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • szansę dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie musisz wysyłać listu aplikacyjnego, po prostu kliknij przycisk aplikacji.

  • listonosz pieszy

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Poczta Polska Pełny etat

    Opis stanowiska Miejsce pracy: ul. Pocztowa 12, Świętochłowice Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, etat - 1.0, praca od poniedziałku do piątku Twoje zadania: przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów...

    Opis stanowiska Miejsce pracy: Pieńsk, ul. Hutnicza 14 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku Twoje zadania: przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług, ...