Poprowadź salonik prasowy a

2 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Kolporter Pełny etat

Poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem saloniku prasowego. Jako lider rynku prasowego w Polsce oferujemy stabilną i bezpieczną formę współpracy. Nie wymagamy wkładu własnego

Dodatkowe informacje dostępne na stronie

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zapewniamy:

pracę w ogólnopolskiej sieci handlowej umowę na czas nieokreślony stałe, gwarantowane wynagrodzenie partnerski system rozliczeń i atrakcyjny system motywacyjny pracę na nowoczesnej platformie informatycznej, która znacznie upraszcza funkcjonowanie saloniku w pełni urządzony i zatowarowany salonik prasowy brak koniczności wnoszenia wkładu własnego jasne i przejrzyste reguły współpracy wsparcie i opiekę ze strony firmy podwyższanie kwalifikacji, system szkoleń możliwość rozwoju i awansu sprawdzony pomysł na rodzinny biznes działalność bez ryzyka

Obowiązki:

prowadzenie saloniku prasowego Kolporter profesjonalna obsługa klientów realizacja planów sprzedażowych i akcji promocyjnych obsługa komputera i systemu kasowego dbałość o powierzone mienie i wizerunek saloniku

Oczekujemy:

doświadczenie w pracy w obsłudze klienta uczciwość, niekaralność, sumienność zdolności handlowe, komunikatywność, dobra organizacja zaangażowanie i aktywność wynikająca z przyjemności pracy w handlu gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Kolporter spółka z o.o. Pełny etat

    Poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem saloniku prasowego. Jako lider rynku prasowego w Polsce oferujemy stabilną i bezpieczną formę współpracy. Nie wymagamy wkładu własnegoDodatkowe informacje dostępne na stronie Poprowadź salonik prasowy Kolportera Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Zapewniamy:pracę w ogólnopolskiej sieci...

  • Nowy Dwór Gdański, Pomerania, Polska Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice Pełny etat

    Kontroler Jakości – Stolarnia / LakierniaTwój zakres obowiązkówBędziesz odpowiedzialny/a za kontrolę przygotowanego mebla pod względem zgodności rysunku, użytych materiałów oraz jakości wykonania. Twym zadaniem będzie identyfikacja odstępstw od norm i inicjowanie działań naprawczych. Poprowadzisz ewidencję elementów dostarczanych oraz...