Operator CNC

2 tygodni temu

Bieruń Nowy, Silesia, Polska Job4You PL Sp. z o.o. Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Obsługi Maszyn CNC - Giętarki. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do technologii CNC, posługujesz się językiem angielskim lub włoskim na poziomie komunikatywnym, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki

  • Zarządzanie i nadzór nad procesem produkcyjnym na maszynach CNC - giętarkach.
  • Optymalizacja ustawień maszyn w celu osiągnięcia najwyższej wydajności i jakości produkcji.
  • Planowanie i koordynacja pracy zespołu obsługującego maszyny CNC
  • Raportowanie wyników produkcji

Wymagania

  • J. angielski lub j. włoski -umożliwiający skuteczną komunikację z zespołem oraz współpracę z klientami z zagranicy.
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn CNC

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie na spotkaniu
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy

  • Mroczeń Nowy, Greater Poland Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o. Pełny etat

    Operator Maszyn Stolarskich CNCTwój zakres obowiązkówObsługa maszyn stolarskich CNC do produkcji elementów meblowych zgodnie z wytycznymi technicznymi Programowanie i ustawianie maszyn zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym Monitorowanie procesu produkcyjnego oraz zapewnienie wysokiej jakości wyrobów Pielęgnacja i konserwacja maszyn stolarskich...

  • Nowy Świat, Opole Voivodeship, Polska ATN Service ApS Pełny etat

    ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadczonym spawaczem, chcesz rozwijać swoje...

    Operator maszyn stolarskichTwój zakres obowiązkówObsługa i programowanie maszyn stolarskich CNC, w tym frezarek, wiertarek, pilarek oraz robotów. Wykonywanie elementów mebli zgodnie z projektami i specyfikacjami. Ustawianie maszyn, kontrola procesu produkcyjnego oraz zapewnienie wysokiej jakości wyrobów. Wykonywanie pomiarów i kontroli jakości...