Swarożyn Magazynier

2 tygodni temu

Starogard Gdański, Pomerania, Polska Workhouse4you Sp. z o.o. Pełny etat
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Swarożyn, woj. pomorskie

Swarożyn Magazynier - SUPER NA WAKACJE

Miejsce pracy: Starogard Gdański (pomorskie), Starogard Gdański (pomorskie), Godziszewo (pomorskie), Pszczółki (pomorskie), Tczew (pomorskie), Tczew (pomorskie), Lubiszewo Tczewskie (pomorskie), Miłobądz (pomorskie), Swarożyn (pomorskie)
Numer referencyjny:

Oferujemy:

- współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00,
- stałą stawkę podstawową wynoszącą 29 zł/h - 30,50 zł/h zł/h brutto + premia do 450 zł,
- dodatek w wysokości 105 zł brutto za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (w okresie r r.);
- współpracę z firmą będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
- pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

- sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
- rozładunek oraz załadunek paczek,
- utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

- pełnoletność,
- dyspozycyjność w podanych godzinach,
- pełna sprawność fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 23651