listonosz pieszy

3 tygodni temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska Poczta Polska Spółka Akcyjna Pełny etat

Miejsce pracy: Opole

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, wymiar etatu:1, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu

Jeżeli posiadasz następujące cechy, dołącz do nas:

  • osobowość samodzielna, odpowiedzialna i sumienna
  • umiejętność komunikacji i chęć pracy z ludźmi

Nie potrzebujesz konkretnego doświadczenia, ponieważ wszystkiego Cię nauczymy

W zamian oferujemy Ci:

  • wsparcie opiekuna w pierwszych trzech miesiącach pracy
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • możliwość korzystania z karty Multisport na korzystnych warunkach
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • uczestnictwo w pocztowych grupach sportowych

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

1. Administrator danych osobowych: Poczta Polska S.A., Warszawa

2. Kontakt Inspektora ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A., Warszawa

3. Przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami prawa

4. Zgoda na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych

5. Warunki i procedury zatrudnienia

6. Okres przechowywania danych osobowych

7. Prawa dotyczące danych osobowych

8. Możliwość cofnięcia zgody

9. Skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

10. Konieczność podania danych w procesie rekrutacji

11. Przekazywanie danych innym podmiotom w procesie rekrutacji

12. Przekazywanie danych do państwa trzeciego

  • listonosz pieszy

    Opole, Opole Voivodeship, Polska Poczta Polska Pełny etat

    Opis stanowiska Miejsce pracy: Opole Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, wymiar etatu: 1, praca od poniedziałku do piątku. Twoje zadania: przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług, ...