Aktualne oferty pracy związane z Asystent / Asystentka projektanta - Częstochowa - Klient portalu Praca

  • Częstochowa, Polska IPRACUJZDALNIE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    - pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych;- obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu;- utrzymanie czystości w miejscu pracy;- dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.);- pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru....

  • Częstochowa, śląskie, Polska Fundacja Labore Simul Pełny etat

    Zakres obowiązków:profesjonalna obsługa Klienta w salonieobsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek pocztowych, telefoniczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmyopieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces z danego działu, obsługa w zakresie serwowania napojówprowadzenie bieżącej korespondencji i...

Asystent / Asystentka projektanta

4 miesięcy temu

Częstochowa, Polska Klient portalu Praca Pełny etat
Opis stanowiska

Praca przy projektach z zakresu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych;

Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej z członkami zespołu projektowego w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów, zgodnie z prawem budowlanym;

Wspieranie projektanta w opracowaniu rozwiązań technicznych;

Nadzorowanie procesu uzgodnień.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe techniczne lub w trakcie studiów Inżynieria Środowiska;

Biegła obsługa MS Office, AutoCad oraz obliczeniowych programów branżowych;

Znajomość polskiego prawa budowlanego, norm i standardów w swojej branży;

Umiejętność pracy w wielobranżowym zespole, komunikatywność;

Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Prawo jazdy kat. B (mile widziane);

Zaangażowanie, własna inicjatywa.

Oferujemy

Umowę o pracę;

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Perspektywę wieloletniej współpracy;

Zdobycie praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.