Packaging Graphic Specialist

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska VET PLANET India Private Limited Pełny etat

specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

praca hybrydowa

System wynagrodzeń:

stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków
  • Koordynowanie prac nad tworzeniem nowych opakowań i etykiet - od briefingu, przez rozwój, aż po wdrożenie produktowe (dotyczy karm dla zwierząt, kosmetyków i suplementów).
  • Zarządzanie procesem wdrażania różnych wersji językowych na opakowaniach.
  • Współpraca z Działem Marketingu i międzynarodowymi dystrybutorami.
  • Aktualizacja i nanoszenie zmian na istniejących opakowaniach i etykietach.
  • Samodzielne wprowadzanie i modyfikowanie tekstów oraz elementów graficznych na projektach opakowań.
  • Optymalizacja opakowań poprzez tworzenie kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań materiałowych.
  • Śledzenie światowych trendów w zakresie design'u i funkcjonalności pakowania produktów.
Nasze wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie zdobyte na stanowisku Grafika lub roli pokrewnej (grafika DTP, grafika produkcyjna).
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie Grafiki, Design'u, Sztuki Cyfrowej lub pokrewnych. Oczywiście, dyplom to ważna sprawa, ale liczy się talent i warsztat
  • Biegła znajomość pakietu Adobe Design – warunek konieczny
  • Znajomości pojęć z zakresu poligrafii i technik druku – to również konieczność.
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego (minimum B2) umożliwiająca swobodną komunikacje.
  • Proaktywne podejście do projektów, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Kultura Innowacyjności - nie boimy się myśleć twórczo i odważnie. Cenimy nowatorskie pomysły. Od początku istnienia firmy wprowadziliśmy na rynek ponad 600 produktów.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, jasno wyznaczone cele, przejrzysty system premiowy, premie okazjonalne. To dla nas "standard". Bo nasi pracownicy są wyjątkowi.
  • Benefity – opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatkowy urlop z tytułu urodzin, zniżki na produkty, szkolenia. Naszą siłą są ludzie, dbamy o nich. Jak najlepiej potrafimy.
  • Doświadczony Zespół – kreujemy, wyznaczamy trendy w Animal Industry. Określa się nas jako autorytety w dziedzinie opieki nad zwierzętami, żywienia, jesteśmy także ekspertami innych specjalizacji.
  • Rozwój Zawodowy i Osobisty - dbamy o talenty i stawiamy na ich rozwój. Twoja przyszła ścieżka kariery w VET PLANET nie ma granic – możesz być pewny, że będziemy Ciebie wspierać w osiąganiu nowych umiejętności.
  • Praca projektowa - pracujemy w tym modelu, codziennie przekształcając nasze pomysły w rzeczywistość. Jeżeli doceniasz możliwość takiego wykonywania zadań, a namacalne efekty Twoich wysiłków są dla Ciebie prawdziwą motywacją, jesteśmy miejscem dla Ciebie.
  • Stawianie Ambitnych Wyzwań - lubisz rozwiązywać problemy? Tworzyć nowe rozwiązania? Zapewnimy Ci przestrzeń do takiej pracy - w VET PLANET myślimy innowacyjnie - stale poszukujemy sposobów, które jeszcze skuteczniej umożliwią pupilom zachować witalność jak najdłużej.
  • Zmienianie świata zwierząt na lepszy– nasz świat kręci się wokół nich. Posiadamy wszystko, co pozwala je wspierać. Najlepiej. 84% z nas jest opiekunem czworonoga. Wszyscy kochamy zwierzęta. Nasze biura to "Pet Friendly Office".
  • Jesteśmy VET PLANET, firmą o najszerszym portfolio produktów wspierających zdrowie oraz pielęgnację zwierząt. Z myślą o nich stworzyliśmy trzy marki: VET EXPERT, RAW PALEO i MR. BANDIT. Każdego dnia pracujemy po to, aby zwierzęta były zdrowsze i szczęśliwe. Nasz zespół liczy ponad 170 talentów.
  • Jesteśmy organizacją międzynarodową - nasze produkty są znane i cenione w ponad 45 krajach świata. Kreujemy innowacyjne rozwiązania na skalę światową - znajdujemy się w gronie TOP 5 najbardziej nowatorskich firm PET Industry. Cieszymy się zaufaniem partnerów, lekarzy weterynarii oraz opiekunów zwierząt na całym świecie.

#J-18808-Ljbffr

  • Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Ciech Pełny etat

    Why join us?Gain valuable professional experience by supporting the team in daily tasks and learning the specifics of work in the areaLearn from the best specialists - we will teach you how to apply knowledge in practice, collaborate in business, use necessary tools, and moreDuring the internship, you will work on an individual project designed especially...