Magazynier - Operator Suwnicy

3 tygodni temu

Siedlce, Polska Praca Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Obsługa magazynu wyrobów hutniczych;
  • Rozładunek/załadunek towarów;
  • Obsługa suwnicy;
  • Kontrola jakości towarów;
  • Perspektywa awansu na obsługę linii cięcia blach.

Wymagania:

  • Doświadczenie magazynowe;
  • Uprawnienia suwnicowe;
  • Preferowana znajomość wyrobów hutniczych;
  • Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność, punktualność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
  • System premii miesięcznych;
  • Regularne wypłaty;
  • Pełne ubezpieczenie ZUS;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju;
  • Benefity (ubezpieczenie grupowe, imprezy firmowe).

  • Siedlce, mazowieckie, mazowieckie, Polska Praca.pl Pełny etat

    Zakres obowiązków: Obsługa magazynu wyrobów hutniczych; Rozładunek/załadunek towarów; Obsługa suwnicy; Kontrola jakości towarów; Perspektywa awansu na obsługę linii cięcia blach. Wymagania: Doświadczenie magazynowe; Uprawnienia suwnicowe; Preferowana znajomość wyrobów hutniczych; Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność,...

  • Operator suwnic

    1 miesiąc temu

    Siedlce, Polska Polimex Mostostal S.A. Pełny etat

    Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator suwnic- Wydział Produkcji Konstrukcji Stalowych Twój zakres obowiązków:obsługa suwnic sterowanych z kabiny,ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym Nasze wymagania:uprawnienia do obsługi suwnicy z kabiny,wykształcenie...

  • Pracownik Magazynu

    Siedlce, Polska ODMET S.A. Pełny etat

    Opis stanowiska: 0raca fizyczna na magazynie wyrobów hutniczych w hali oraz na powietrzu, podczepianie zawiesi do transportu suwnicą, rozładunek i załadunek towaru na placu magazynowym, wydawanie towaru klientom, kontrola wzrokowa, mierzenie, ważenie. Możliwość awansu na stanowisko obsługi linii do ciecia poprzecznego blach.  ...