spawacz

2 tygodni temu

Słupsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1304

Obowiązki:

wykonywanie operacji spawania różnymi technikami za pomocą urządzeń spawalniczych;
dobieranie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania;
przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną;
praca w systemie dwuzmianowym: , ;
2 m-ce umowa zlecenie, potem umowa o pracę;
system wynagrodzenia: godzinowy i/lub akordowy

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : obsługa robota spawalniczego[Umiejętność 1] : spawanie stali metodą MIG-136 i MAG-135[Inne] : Spawanie metodą MIG lub MAGMile widziane ważne uprawnienia spawaczaWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy: PORTOWA 15/B, Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty