Magazynier/Orderpicker

2 tygodni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska HumanBe Pełny etat

Praca jako Orderpicker/Magazynier/EPT na magazynie z art.medycznmi/el. rafineryjne/odzież.

Obowiązki :

Przepakowywanie

Etykietowani

Zbieranie zamówień za pomocą systemu pick by voice i EPT

Różne prace magazynowe

Praca w systemie: 2 zmianowym

Wynagrodzenie:

14,37-15,06 €/h. brutto + dodatki za nadgodziny i weekendy

Darmowy dojazd do pracy

Opiekę polskiego koordynatora

Holenderska umowa o pracę

Komfortowe zakwaterowanie domkach jednorodzinnych

Wymagania

Angielski komunikatywny

Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 125,00 – koszt tygodniowy zakwaterowania.

€ 36,47 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Przeprowadzamy proces rekrutacyjny od A do Z

Zaprszamy do aplikowania, zespół HumanBe

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

#J-18808-Ljbffr

  • Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska OLX Pełny etat

    Opis stanowiska pracyPosiadamy magazyny na terenie całych Niemiec Zazwyczaj system słuchawkowy jest w języku niemieckim, dlatego warto znać liczby po niemiecku, ale mamy też oferty, gdzie pracuje się na systemie po polsku, albo na monitorze/skanerze.Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy , różne lokalizacje WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W...