żer i Analiz

2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Biedronka Pełny etat

pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

Opis stanowiska:

Kontrola wyników podległego regionu na podstawie sporządzonych analiz i raportów, Tworzenie raportów wyników sprzedaży oraz kosztów w celu optymalizacji i osiągnięcia planowanych wyników, Ustalanie przyczyn powstawania rozbieżności raportowanych wyników do budżetu, Kontrola realizacji budżetu oraz jego rewizja, Monitorowanie i analizowanie KPI oraz ponoszonych wydatków kapitałowych, Wsparcie oraz bieżąca współpraca z poszczególnymi Działami Spółki.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne), Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym), Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, Znajomość programu SAP, Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata), Umiejętność pracy w zmiennym środowisku biznesowym, Umiejętność elastycznego planowania pracy własnej oraz określania priorytetów, Umiejętność obsługi programu Business Object Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się organizacji, Program wdrożeniowy mający na celu zapoznanie się z funkcjonowaniem stanowiska, Działu oraz Firmy, Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon), Możliwość skorzystania z pakietu bezpłatnej prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, Programy dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego (około 20 programów, w zakresie których wspieramy rodzinę, zdrowie i sport).

Biedronka to my. Codziennie.

  • Olsztyn, Polska EXEC EDMUND CZUBAK I WSPÓLNICY sp.j. Pełny etat

    Przedstawiciel handlowy – branża instalacyjno-sanitarna Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków - obsługa i pozyskiwanie nowych klientów w regionie woj. warmińsko-mazurskiego, - budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, - promowanie i sprzedaż produktów z oferty firmy EXEC oraz negocjowanie warunków handlowych z klientami, -...