stolarz budowlany

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5440

Obowiązki:

Prace stolarsko-budowlane, montaż płyt kartonowo-gipsowych. Praca od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty) w godz grafik do ustalenia z pracodawcą). Praca w Szwecji.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie na ww. stanowisku pracy, dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy: Daru Pomorza 20, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www:

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • stolarz budowlany

    Gdańsk, Pomerania, Polska Malguson Sp. z o.o. Pełny etat

    Informacje podstawoweMiejsce pracy: Daru Pomorza 20, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskieZakres obowiązków: Prace stolarsko-budowlane, montaż płyt kartonowo-gipsowych. Praca od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty) w godz grafik do ustalenia z pracodawcą). Praca w Szwecji.Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbnyWymiar etatu:...

  • Stolarz budowlany

    Gdańsk, Pomerania, Polska SILVERHAND Pełny etat

    Oferujemy:zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie EUR netto / tydzieńzakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dniskładki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez Pracodawcęmożliwość pracy w...