Aktualne oferty pracy związane z picker - Warszawa, Mazovia - 4Specialist

  • Warszawa, Polska lisek.app Pełny etat

    Specjalista/ka ds. rekrutacji i komunikacji wewnętrznejTwój zakres obowiązków Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska: kurier, picker, promotor, kontroler i tym podobne Aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku ...

  • Praca Picker

    4 tygodni temu

    Warszawa, Polska Lisek.app Pełny etat

    OPISLisek.App to prężnie rozwijająca się platforma, która szybkością dostarczanych zamówień podbija nie tylko rynek e-grocery, ale przede wszystkim serca Klientów! Chcesz dołączyć do sprytnego teamu Liska?Twoja praca będzie polegała na:Kompletowaniu i dostarczaniu zamówień dla KlientówPrzyjmowaniu dostawPrzeprowadzaniu cyklicznych...

  • Order Picker

    Warszawa, Polska Sagius Uitzenders B.V. Pełny etat

    Praca w Magazynie z Odzieżą – Order PickingPoszukujemy pracowników do pracy na magazynie z odzieżą renomowanych marek takich jak H&M, ZARA, Bershka, JD Sport, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho i innych.Jeśli jesteś elastyczny i gotowy do pracy na dwie zmiany, ta oferta jest dla Ciebie!Czym będziesz się zajmować? Praca polega na kompletowaniu...

picker

4 miesięcy temu

Warszawa, Mazovia, Polska 4Specialist Pełny etat
Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby chętnej do pracy na magazynie, na stanowisku PICKER Magazyny znajdują się w Warszawie w bardzo dogodnych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach.
LOKALIZACJE DO KTÓRYCH POSZUKUJEMY:ŚRÓDMIEŚCIE, OCHOTA, MOKOTÓWObowiązki:Do głównych obowiązków należeć będzie:
- Kompletowanie i pakowanie zamówień (drobne produkty spożywcze i drobna chemia domowa) przy pomocy skanera
- Dbanie o porządek w lokalu

Wymagania:
- Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin, na obie zmiany, oraz w niektóre weekendy - Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
- Aktualne badania sanepidowskie

Oferujemy:- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Praca na 2 zmiany (8-16; :30/1:30 w nocy)
- Premia uznaniowa złotych miesięcznie
- Stawka - 28 zł brutto na godzinę
- Benefit pracowniczy - po zakończonej drugiej zmianie w późniejszych godzinach, darmowy powrót do domu taxi