Czyżyny Magazynier

3 tygodni temu

Kraków, Lesser Poland Workhouse4you Sp. z o.o. Pełny etat
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków [dz. Czyżyny], woj. małopolskie

Czyżyny Magazynier - SUPER ZLECENIE NA WAKACJE

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie), Kraków (małopolskie)
Numer referencyjny:

Oferujemy:

- współpracę od wtorku do piątku w godzinach 04:00-10:30,
- stałą stawkę podstawową wynoszącą 29 zł - 30,50 zł/h brutto + premia do 450 zł,
- dodatek w wysokości 105 zł brutto za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres r r.);
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
- współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
- pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

- sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
- rozładunek oraz załadunek paczek,
- utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

- pełnoletność,
- dyspozycyjność w podanych godzinach,
- pełna sprawność fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 23651