sprzątaczka

2 tygodni temu

Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie, Polska BGW Sp. z o.o. Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Staszica 25, Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: utrzymanie w czystości pomieszczeń firmowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia:

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: BGW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Staszica 25, Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - kontakt osobisty- telefoniczne umówienie terminu spotkania, tel dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: Aplikuj

SPRZĄTACZKA

  • Chorzów, śląskie, Polska BHP Protect System Pełny etat

    Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy na stanowisko Sprzątaczki z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!MIEJSCE PRACY: Chorzów ul. NiedźwiedziniecZAKRES OBOWIĄZKÓWWykonywanie prac porządkowych i utrzymanie...

  • Gliwice, śląskie, Polska BHP Protect System Pełny etat

    Grupa Hoppe-Wartenberg obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIMiejsce pracy: Gliwice ul. Leonarda Da VinciWYMAGANIA:Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu biurOrzeczenie o stopniu niepełnosprawnościZAKRES OBOWIĄZKÓW:Utrzymanie czystości w w biurachUtrzymanie czystości w ciągach...