Aktualne oferty pracy związane z Przedstawiciel medyczny - Kalisz - Medezin

  • Przedstawiciel Handlowy

    4 miesięcy temu

    Kalisz, Polska PPHU Specjał Sp. z o.o. Pełny etat

    GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ' Oddział Kalisz LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH ZATRUDNI NA STANOWISKO:PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGOMiejsce pracy: Kalisz i okolice Przedstawiciel Handlowy ...

  • Przedstawicielka handlowa

    Kalisz, Polska Würth Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel Handlowy w branży produkcyjno-przemysłowejTwój zakres obowiązków Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży produkcyjno-przemysłowej Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz...

  • Przedstawiciel Medyczny

    Kalisz, Polska Antal Sp. z o.o. Pełny etat

    Start with a brief introduction to the company. Next, list the responsibilities and requirements. Keep them in importance order. List the crucial details of your job offer - salary range (mentioned as the most important factor for 62% candidates) and offered benefits.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

  • Kalisz, Polska Herbapol Pełny etat

    Opis stanowiska: Realizacja planów sprzedaży na wskazanym terenie: woj. wielkopolskie Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami w tradycyjnym kanale dystrybucji, Dbanie o ekspozycję produktów w punktach sprzedaży, Realizacja akcji promocyjnych. Wymagania: Nastawienie na cel i realizacja planów sprzedaży, Doświadczenie w pracy na...

Przedstawiciel medyczny

Kalisz, Polska Medezin Pełny etat
Przedstawiciel medyczny Miejsce pracy: Kalisz Twój zakres obowiązków W związku z rozwojem zespołu sprzedaży poszukujemy osób, które chcą promować wysokiej jakości produkty, w doskonałej atmosferze opartej na współpracy, lojalności i zaangażowaniu.
Promowanie produktów z portfolio Firmy w środowisku medycznym
Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
Monitorowanie rynku
Reprezentowanie Firmy podczas konferencji, sympozjów
Realizacja celów biznesowych
Nasze wymagania Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego (preferowane doświadczenie w pracy z pediatrami, gastrologami, internistami)
Wykształcenie wyższe - preferowane medyczne lub pokrewne
Prawo jazdy kategorii B
Znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office
Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów
Wysokie zdolności pracy merytorycznej w promocji leków Rx, wyrobów medycznych i wysokiej jakości suplementów diety
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zada
To oferujemy Umowa o pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + premia)
Zadaniowy czas pracy
Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
Praca w dużej firmie w przyjaznym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
owoce
preferencyjne pożyczki
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
karty przedpłacone
dofinansowanie wypoczynku
wyprawka szkolna
inicjatywy dobroczynne
system kafeteryjny MyBenefit
ubezpieczenie lekowe
szczepienia przeciwko grypie
inne
Medezin Medezin Sp. z o.o. - spółka należąca do Pelion SA*, zajmująca się dystrybucją farmaceutyczną, jak i importem produktów leczniczych oraz ich wytwarzaniem.

Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.