Tajemniczy Klient

2 tygodni temu

Bytom, Silesia, Polska QualitySite Pełny etat

Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)

Posiadasz firmę i szukasz dodatkowego zajęcia?

Masz szansę zyskać doświadczenie i zostań profesjonalnym tajemniczym klientem

Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia Całe badanie zajmuje ok. 2 godziny pracy, a po jego realizacji otrzymujesz stałe zlecenia

Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja obsługi klienta, komfortu użytkowania strony oraz przejście procesu zakładania kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta są darmowe, ponieważ nie są one w pełni funkcjonalne oraz nie można na nich wykonywać operacji finansowych, co jest zawarte w umowie o dzieło. Zakładane są na własne dane, które przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.

Zadania

  • Krótka rozmowa z obsługą klienta,
  • Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe,
  • Aktywacja dostępu do konta,
  • Weryfikacja błędów na kontach,
  • Wykonanie audytu (spisanie własnych doświadczeń wg określonego schematu).

Oczekujemy

  • Posiadanie aktywnej JDG lub spółki,
  • Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu,
  • Zamieszkanie na terminie Polski,
  • Samodzielna organizacja pracy,
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

Oferujemy

  • 320 zł – za wykonanie badania podstawowego,
  • 770 zł – za wykonanie badania rozszerzonego,
  • Kontakt B2B,
  • Stała współpraca – 20 badań w miesiącu,
  • Elastyczny grafik – wykonywanie badania o dowolnej porze dnia,
  • Certyfikat Tajemniczego Klienta – potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku.

O nas

Nasz zespół połączyła pasja do realizacji badań jakościowych, które realizujemy dla naszych klientów opierających swoje firmy na różnego rodzaju platformach internetowych. Wierzymy, że kwintesencją każdej firmy są klienci, bez których nie mogłaby istnieć żadna firma. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na: poprawę jakości obsługi klienta, komfortu użytkowania platform, ich przejrzystości oraz szeroko pojętego UX/UI.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, które sięga 8 lat tworzymy badania i audyty, które pomagają poprawić nie tylko aspekt doświadczeń klienta na stronie, ale przede wszystkim jego relacji z firmą . Dołącz do nas i zmieniaj doświadczenia klientów na lepsze