Aktualne oferty pracy związane z Franczyzobiorca - Kraków, Lesser Poland - BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE

  • Kraków, Polska PSH Nasz Sklep S.A. Pełny etat

    Polska Sieć Handlowa NASZ SKLEP w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:Koordynator ds. rozwoju rynku / pozyskiwania nowych franczyzobiorców / rozbudowywania bazy klientówMiejsce pracy: woj. małopolskie  Specjalista ds. Rozwoju Sieci ...

Franczyzobiorca

4 miesięcy temu

Kraków, Lesser Poland BP EUROPA SE SPÓŁKA EUROPEJSKA ODDZIAŁ W POLSCE Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Prowadzenie stacji paliw bp w oparciu o umowę franchisingową

WYMAGANIA:

Oczekujemy od kandydatów:

Gotowości do podjęcia samodzielnej działalności gospodarczej

Doświadczenia handlowego (preferowana branża motoryzacyjna lub spożywcza)

Zaangażowania w prowadzenie biznesu

Samodzielnego i kreatywnego myślenia

Optymizmu

Umiejętności kierowania podległym zespołem

Mile widziana: znajomość prawa cywilnego oraz prawa pracy, znajomość podstawowych zagadnień z obszaru rachunkowości oraz zarządzania

Warunki, które muszą spełniać kandydaci:

Wykształcenie min. średnie

Umiejętność obsługi komputera

Posiadanie kapitału na zakup towaru do sklepu

Możliwość wniesienia zabezpieczenia finansowego

OFERUJEMY:

Współpracę w oparciu o umowę franchisingową

Doradztwo i pomoc w zakresie prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej

Interesującą ofertę szkoleń

Możliwości rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie prowizyjne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.