Projektant konstruktor

2 tygodni temu

Kraków, Lesser Poland Polimer Tech Pełny etat

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych oraz opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej budowlanej, wykonawczej i warsztatowej;

  • Udział w ekspertyzach i inwentaryzacjach obiektów istniejących;

  • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych;

  • Działania na rzecz podnoszenia zakresu i jakości realizowanych usług.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie inżynierskie (profil budowlany bądź pokrewny);

  • Doświadczenie w pracy Projektanta lub Asystenta Projektanta w branży konstrukcyjnej;

  • Umiejętność czytania oraz wykonywania dokumentacji technicznej;

  • Praktyczna znajomość programów technicznych Autocad;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS-Office;

  • Znajomość aktualnych norm i przepisów;

  • Dobra wyobraźnia przestrzenna, ogólna znajomość zagadnień projektowych oraz zagadnień materiałowych i wytrzymałościowych;

  • Prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

OFERUJEMY:

  • Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego petrochemia /;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;

  • System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:

Marek Wcisło

CV prosimy kierować na adres e-mail: z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce "Kariera" na stronie

  • Projektant- konstruktor

    2 miesięcy temu

    Kraków, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...

    4 tygodni temu