Inżynier / -ka Budowy

3 tygodni temu

Słupsk, Pomerania, Polska STRABAG Sp. z o.o. Budownictwo Infrastruktury Dyrekcja PC Centrum Pełny etat

Aufgaben

przygotowywanie dokumentów budowy współpraca z Kierownikiem Budowy kontrola kosztów zużycia materiałów, wykonywanych robót przez Podwykonawców weryfikacja projektów budowlanych przed przystąpieniem do przetargu/realizacji wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców, Podwykonawców

Qualifikationen

student/absolwent kierunku budownictwo o specjalizacji związanej z budownictwem drogowym bardzo dobra organizacja pracy dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B) doświadczenie zawodowe w branży drogowej (w wykonawstwie lub biurze projektowym) będzie dodatkowym atutem znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem
  • Inżynier Budowy

    Słupsk, Pomerania, Polska axosgroup Pełny etat

    Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją zaawansowanych komponentów przemysłowych prowadzimy obecnie nowy projekt rekrutacyjny na stanowisko Inżynier Budowy.Wynagrodzenie: 9 500 – PLN bruttoWymagania:Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża, budowlana lub energetyczna).Wykształcenie wyższe...

  • Słupsk, Pomerania, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która...

  • Inspektor Jakości Budowy

    Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją zaawansowanych komponentów przemysłowych prowadzimy obecnie nowy projekt rekrutacyjny na stanowisko Inżynier Jakości.Wynagrodzenie: – PLN bruttoBenefitsZatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.Niezbędne narzędzia do pracy komputer oraz telefon służbowy.Prywatną opiekę medyczną...