Merchandiser Mobilny

3 tygodni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska OLX Pełny etat

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji, liderem w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych. Podstawą działalności jest szeroka oferta produktów do kuchni i jadalni.

Praca w sklepach wielkopowierzchniowych (typu super i hipermarketach) tj. Carrefour, Selgros, Auchan, Media Markt, Kaufland, OBI, L&M

Co oferujemy:

· pracę na pełny etat godzinowy (praca od poniedziałki do piątku)

· narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód służbowy, tablet, telefon)

· zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w stabilnej firmie – nie jesteśmy agencją pośrednictwa pracy

· rodzaj umowy: umowa zlecenie lub praca na działalności gospodarczej (koszty typu ZUS, księgowość są zwracane - pokrywa pracodawca) - Ty wybierasz rodzaj

· Praca na na terenie miasta Wrocław i okolic - województwo dolnośląskie

· nie musisz mieszkać we Wrocławiu - możesz dojeżdżać do pracy autem służbowym z OKOLIC - koszty po naszej stronie

· elastyczny grafik który ustalasz z przedstawicielem handlowym

· pracę z takimi markami jak: Ambition, Patio, Luminarc, Domotti, Pyrex

Twój zakres obowiązków:

· współpraca i utrzymywanie dobrych relacji u klientów

· dbanie o ekspozycję i dostępność towarów na półkach zgodnie z wytycznymi firmy i naszych Klientów

· uzupełnianie produktów na półkach i miejscach dodatkowej ekspozycji

· dokładanie towaru

· sprawdzanie aktualnych promocji występujących w danym tygodniu .

wymagania:

· prawo jazdy kat. B

· łatwości w nawiązywaniu kontaktów, zdolność komunikowania się

· zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

· samodzielność

· dyspozycyjności

· mile widziana książeczka sanepidowska, szkolenie BHP - / nie jest wymagane, możliwość wyrobienia w trakcie podjętej pracy/

· doświadczenie nabierzesz z czasem pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie w CV zdania:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dajar Sp. z o.o. z siedzibą wKoszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

#J-18808-Ljbffr

  • Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Red Bull Pełny etat

    W 1987 roku, Red Bull stworzył nie tylko nowy produkt, ale również całkowicie nową kategorię produktów – napoje energetyczne. Dzisiaj firma Red Bull to ponad 8000 osób w ponad 165 krajach i ponad 6 miliardów sprzedanych puszek rocznie. Świat Red Bulla tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i chcą się...

  • Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Red Bull Gruppe Pełny etat