Elektrycy do remontu szpitali

2 tygodni temu

Poznań, Greater Poland APV sp. z o. o. Pełny etat
APV.EU (KRAZ – Jesteśmy specjalistami w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Od kilkunastu lat łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Opis stanowiska

Poszukujemy czterech doświadczonych elektryków do projektu remontowego w kilku szpitalach w Poznaniu. Prace obejmują instalacje elektryczne, układanie kabli od kamer, internetu, intercomów, montaż przycisków awaryjnych przy łóżkach pacjentów oraz wymianę rozdzielni elektrycznych.

Wymagania

- Doświadczenie w pracach elektrycznych.
- Mile widziane doświadczenie w pracy z instalacjami niskonapięciowymi.
- Umiejętność pracy w zespole i samodzielność.
- Zdolność do pracy w szybkim tempie i elastyczność w godzinach pracy.

Nasza oferta

- Umowę zlecenie, z możliwością przedłużenia współpracy w zależności od postępu projektów.
- Stawka 35 zł netto/h.
- Pracę od czerwca do lipca, z możliwymi godzinami nadliczbowymi z maja.
- Pełny etat, 5-6 dni w tygodniu, 8-10 godzin dziennie.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.