pomocnik magazyniera

2 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat

Obecnie dla jednego z naszych Klienta poszukujemy

pomocnika magazyniera

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop,itp.)
  • pracę w nowoczesnym magazynie z kosmetykami
  • pakiet benefitowy Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

zadania

  • klejenie kartonów
  • wypuszczanie tacki z umieszczonym na niej kartonem
  • weryfikacja jakościowa, zabezpieczenie i zamknięcie kartonu
  • wydruk i obróbka dokumentów
  • obsługa urządzeń uczestniczących w procesie (foliarka, paleciaki, prostowniki itp.)
  • wykonywanie poleceń przełożonego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • pomocnik magazyniera

    3 miesięcy temu

    Bielsko-Biala, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Obecnie dla jednego z naszych Klienta poszukujemypomocnika magazynieraZachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!oferujemyzatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop,itp.)pracę w nowoczesnym magazynie z kosmetykamipakiet benefitowy Randstad PLUS (opieka medyczna, karta...

    4 tygodni temu