_Ślusarz/ Mechanik narzędziowy_

3 tygodni temu

Gorzów Śląski, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Ślusarz/ Mechanik narzędziowy

Obowiązki

  • instalowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych
  • badanie stanu technicznego maszyn na bieżąco eksploatowanych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów, raportowanie
  • wyszukiwanie uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych i ich bieżące usuwanie
  • wykonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji wg dokumentacji technicznej i urządzeń pomiarowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne mile widziane
  • Doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki maszyn i urządzeń
  • Mile widziane uprawnienia do 1kV
  • Umiejętność eliminowania awarii z elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń
  • Znajomość automatyki i sterowania maszyn

Oferujemy

  • Możliwość pracy w nowoczesnej firmie która stale się rozwija
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Stały rozwój zawodowy, realizowanie i wspieranie własnych pomysłów

  • Gorzów Śląski, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej...