kamieniarz

2 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5522

Obowiązki:

Cięcie i profilowanie kamienia, stawianie nagrobków, montaż materiału budowlanego w domach. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-16 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe
Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w branży minimum 2 lata, umiejętność posługiwania się narzędziami kamieniarskimi. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 8, Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: - CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • brukarz/kamieniarz

    Numer oferty: StPr/24/5524Obowiązki:Układanie kostki brukowej, podnoszenie i stawianie nagrobków. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach: 8-16.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:gotowość do podjęcia pracy od zaraz, dyspozycyjność, stan zdrowia pozwalający...