Kontroler Biznesowy

2 tygodni temu

Olsztyn, Polska Goldman Recruitment Pełny etat

Kontroler Biznesowy / Finance Bussines Partner

Miejsce pracy: Olsztyn

Poszukujemy Kandydatów nastanowisko Kontrolera Biznesowego dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej. Praca w pełni zdalna, na projekty trwające od 3 do 6 miesięcy.

Obowiązki:

  • Wsparcie Klientów firmy w analizach finansowo-biznesowych
  • Analizy opłacalności nowych projektów
  • Analizy rentowności
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Optymalizacja procesów i efektywności operacyjnej
  • Sporządzanie prognoz finansowych i raportów
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji finansowej
  • Rekomendowanie działań biznesowych na podstawie analiz
  • Raportowanie i analizy dla ustalonych obszarów
  • Doradztwo w obszarze Business Intelligence
  • Tworzenie raportów analitycznych w PowerBI
  • Tworzenie modeli danych do raportowania
  • Optymalizacja procesów raportowania
  • Przygotowywanie prezentacji biznesowych
  • Prognozowanie wyników finansowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Analityk lub Kontroler Biznesowy/Finansowy
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, w tym VBA
  • Analityczne myślenie, skrupulatność, systematyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w projektach
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferujemy:

  • Pracę w pełni zdalną
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Umowa B2B
  • Możliwość przedłużenia współpracy o kolejne projekty

Goldman Recruitment

Goldman Recruitment to firma doradcza specjalizująca się w projektach rekrutacyjnych. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, tworzenie nowych standardów w branży personalnej.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne akceptujesz przetwarzanie Twoich danych przez Goldman Recruitment Poland Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w dowolnym momencie.