diagnosta samochodowy

2 tygodni temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1088

Obowiązki:

1) Obecnie poszukujemy przede wszystkim osoby chcącej dorobić w systemie uzgodnionych zastępstw.
2) Praca dla diagnosty samochodowego w systemie zmianowym.
4) Możliwe również łączenie umiejętności i stanowisk, np. pracy mechanika i diagnosty samochodowego lub elektryka samochodowego i mechanika, w dowolnej konfiguracji zależnej od kompetencji i preferencji pracownika.
Serwis dysponuje 6 stanowiskami naprawy i SKP. Oferuje zaplecze logistyczne, know-how i dużą samodzielność. Praca w regularnych godzinach, lewobrzeże, wolne weekendy i długie weekendy, pełen etat (7h/dziennie, system zmian tygodniowych: 7-14/14-21) i wsparcie w celu realizacji odpowiedniej liczby badań przez biuro Stacji. Podana pensja to kwota minimalna dla osoby spełniającej warunki i wykazującej zaangażowanie do pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
  • CHĘĆ PODNOSZENIA KWALIFIKACJI
  • CHĘĆ I MOTYWACJA DO PRACY
  • BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ BUDOWY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : pracownik otrzyma wsparcie serwisu w zakresie samodzielnej pracy na ww. stanowisku[Umiejętność 1] : uprawnienia diagnosty samochodowego[Inne] : Obecnie poszukujemy do współpracy na okresy zastępstw. Praca dla zmotywowanego, doświadczonego diagnosty samochodowego z adekwatnym do zaangażowania wynagrodzeniem. Praca również dla diagnosty rozpoczynającego swoją ścieżkę kariery i chcącego się rozwijać.

Miejsce pracy: WERNYHORY 15, Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • mechanik samochodowy

    Numer oferty: StPr/24/0919Obowiązki:Praca dla samodzielnego mechanika lub elektromechanika. Serwis dysponuje 6 stanowiskami naprawy i SKP. Oferuje zaplecze logistyczne, know-how i dużą samodzielność. Praca w regularnych godzinach 9-17, lewobrzeże, wolne weekendy i długie weekendy, pełen etat i wsparcie w celu realizacji odpowiedniej wielkości...