specjalista do spraw logistyki

3 tygodni temu

Słupsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1211

Obowiązki:

pozyskiwanie nowych klientów, wprowadzanie i nadzór nad ich zleceniami, obsługa klientów, odbieranie telefonów, wysyłanie maili, bieżąca obsługa dokumentów celnych.
Praca na czas określony: 3 lata

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • język angielski
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: Portowa 13b, Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Starszy specjalista

    Słupsk, Pomerania, Polska Służba Cywilna Pełny etat

    Urząd Morski w Gdyni Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy specjalista do spraw zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich i infrastruktury farm wiatrowych w Inspektoracie Nadzoru Zabudowy i Zagospodarowania PrzestrzennegoStarszy specjalistaZakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:prowadzi...

  • Słupsk, Polska THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Pełny etat

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.Opis zadań na stanowisku:Utrzymanie elementów infrastruktury budowlano elektrycznej na podległym obszarzeRealizacja przeglądów budowlano elektrycznych zgodnie z wymogami Prawa BudowlanegoPraca na...