Kierownik/Supervisor/Lider produkcji

4 miesięcy temu

Chełm, Lubelskie, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat
Kierownik/Supervisor/Lider produkcji (k/m)

Miejsce pracy: Chełm

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, związanej z obróbką metalu i tworzyw sztucznych, w związku z rozwojem poszukujemy koordynatora produkcji (k/m), który będzie nadzorował proces produkcji jak i pracę zespołu (obecnie ok 6 osób).

Miejsce pracy w Lublin.

Zadania:

Realizacja planu produkcji, poprzez opracowywanie i monitorowanie harmonogramu produkcji.

Zarządzanie procesem produkcji, koordynowanie pracy na produkcji, kontrola jakości, nadzór nad sprzętem.

Kierowanie personelem, rekrutacja, szkolenie, rozwój i ocena pracowników.

Nadzór nad jakością, monitorowanie procesów produkcyjnych, wdrażanie środków naprawczych.

Promowanie systemu 6S, implementacja i utrzymanie standardów 6S.

Stosowanie ISO 9001:2015, wdrażanie i przestrzeganie norm ISO 9001:2015.

Nadzór nad bezpieczeństwem, wdrożenie systemów bezpieczeństwa, inspekcje, organizacja szkoleń.

Analiza kosztów produkcji, monitorowanie kosztów, poprawa wydajności

Podróże służbowe, udział w spotkaniach, szkoleniach poza siedzibą firmy.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne.

Doświadczenia na podobnym stanowisku i w branży lub procesach.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z anglojęzycznym przełożonym).

Doskonałe umiejętności komunikacji technicznej.

Biegła znajomość aplikacji Ms Office.

Sumienność, rzetelność, precyzja i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia + premie.

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Duże możliwości rozwoju przy realizacji nowych projektów.

Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.

Międzynarodowe środowisko pracy.

Dziękujemy za zapoznanie się z ogłoszeniem i zapraszamy do aplikowania .

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Oferta dotyczy pracy stałej.