Kontroler Finansowy

1 tydzień temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska HRK S.A. Pełny etat

Dla naszego Klienta — międzynarodowego lidera w branży spożywczej poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego Kontrolera Finansowego.

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za nadzór i optymalizację procesów produkcyjnych oraz zapewnianie informacji z zakresu kosztów, sprzedaży, marż i innych analiz na potrzeby Zarządu oraz innych działów.

Kontroler FinansowyMiejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Analiza i optymalizacja kapitału obrotowego oraz planowanie Cash Flow, bieżący nadzór nad dyscypliną finansową firmy
  • Analiza efektywności i marżowości produktów, procesów i inwestycji
  • Współpraca z bankami oraz instytucjami finansowymi, w tym m.in. w zakresie finansowania, dotacji, transakcji walutowych i zabezpieczających
  • Tworzenie raportów i współpraca przy pozyskiwaniu i analizie danych do sprawozdań finansowych i statystycznych
  • Koordynacja i weryfikacja procesu kalkulacji kosztów wytworzenia produktu
  • Współpraca z działami uczestniczącymi w określeniu kosztu produktu (technologia, zakupy, księgowość)
  • Analiza i weryfikacja odchyleń produkcyjnych
  • Koordynacja procesów związanych z kwalifikacją MPK, podziałem i kontrolą kosztów, w tym kosztów produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Praktyczna wiedza z dziedziny finansów, w tym sprawozdawczości finansowej oraz rachunkowości zarządczej, transakcji walutowych, dotacji.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, matematyka, ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne).
  • Doświadczenie z zakresu wyceny kosztu produktu oraz procesów produkcyjnych
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Pozyskiwanie i rozliczanie dofinansowania w ramach dotacji
  • Transakcje finansowania handlu: akredytywy, inkasa, gwarancje
  • Ubezpieczenia majątkowe, należności i cargo
  • Power Query

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę w dużym międzynarodowym przedsiębiorstwie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Spotkania integracyjne.

  • Kontroler Finansowy

    2 tygodni temu

    Bydgoszcz, Polska HRK S.A. Pełny etat

    Dla naszego Klienta — międzynarodowego lidera w branży spożywczej poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego Kontrolera Finansowego.  Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za nadzór i optymalizację procesów produkcyjnych oraz zapewnianie informacji z zakresu kosztów, sprzedaży, marż i innych analiz na potrzeby Zarządu oraz innych...

  • Kontroler Biznesowy

    Bydgoszcz, Polska Goldman Recruitment Pełny etat

    Kontroler Biznesowy / Finance Bussines Partner Miejsce pracy: Bydgoszcz Rekrutujemy dla Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy z branży finansowej, szukamy Kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego (praca 100% zdalna, praca projektowa na 3-6 miesięcy).Twój zakres obowiązków wsparcie Klientów firmy w analizach finansowo-biznesowych tym miejscu...