Pomocnik Introligatora

3 tygodni temu

Poznań, Greater Poland MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Pełny etat
Wymagania
  • punktualność, zaangażowanie i sumienność,
  • odpowiedzialność i dyscyplina,
  • dobra organizacja pracy.
Opis stanowiska
  • Zatrudnimy do prostych prac na introligatorni.
  • Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia.

  • Pomocnik Introligatora

    Poznań, Polska MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Pełny etat

    Opis stanowiskaZatrudnimy do prostych prac na introligatorni.Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia. Wymaganiapunktualność, zaangażowanie i sumienność,odpowiedzialność i dyscyplina,dobra organizacja pracy. Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenieMiłą atmosferę

    1 miesiąc temu

    Wymagania punktualność, zaangażowanie i sumienność, odpowiedzialność i dyscyplina, dobra organizacja pracy. Opis stanowiska Zatrudnimy do prostych prac na introligatorni. Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia.

    4 tygodni temu

    Poznań, wielkopolskie, wielkopolskie, Polska MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Pełny etat

    Opis stanowiska Zatrudnimy do prostych prac na introligatorni. Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia. Wymagania punktualność, zaangażowanie i sumienność, odpowiedzialność i dyscyplina, dobra organizacja pracy. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Miłą atmosferę