ślusarz narzędziowy

4 miesięcy temu

Niepruszewo, Greater Poland Randstad Polska Pełny etat

***Posiadasz doświadczenie jako ślusarz narzędziowiec, a praca z elektronarzędziami, narzędziami ręcznymi i maszynami nie jest Ci obca? Precyzja i dokładność to twoje drugie imię?***

***Super obecnie szukamy ślusarza-narzędziowca - praca na terenie miejscowości Niepruszewo.***

***Oferujemy***

  • Wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia oraz umiejętności,
  • Premię regulaminową do 12,5% od wynagrodzenia podstawowego,
  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas określony),
  • Praca w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22),
  • Ryczał za dojazdy, jeśli mieszkasz ponad 30 km od miejsca pracy,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna Medicover, karta multisport, fundusz świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe), ubezpieczenie grupowe PZU,

***Zadania***

  • Prace ślusarskie i montażowe przy formach (w tym wykonywanie elementów urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej),
  • Obsługa urządzeń pomocniczych,
  • Kompletacja elementów handlowych na bazie specyfikacji,
  • Finalna kontrola jakości obrabianych detali,
  • Ewidencjonowanie wykonanych zleceń w kartach pracy,
  • Bieżąca współpraca z konstruktorem.

***Oczekujemy***

  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia na stanowisku ślusarza narzędziowego - przy wykonywaniu narzędzi skrawających
  • Umiejętności obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • Praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego i wykonywania połączeń materiałów
  • Praktyki w doborze narzędzi i materiałów do wykonania zlecenia
  • Dokładności i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

***Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia***