Aktualne oferty pracy związane z Przedstawiciel Handlowy - Leszno, Greater Poland - PPHU Specjał Sp. z o.o.

  • Przedstawiciel Handlowy

    4 miesięcy temu

    Leszno, Polska PPHU Specjał Sp. z o.o. Pełny etat

    GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ' DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Leszno i okolice Przedstawiciel Handlowy ...

  • Leszno, Polska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL Pełny etat

    Dołącz do naszego zespołu! Potrafisz prowadzić rozmowy handlowe? W pracy cenisz sobie niezależność i przejrzysty system wynagradzania? Aplikuj na stanowisko Przedstawiciel Handlowy branży Agro!  Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R2Obowiązki sprzedaż produktów Agro na...

  • Leszno, Polska NORTH COAST S.A. Pełny etat

    Młodszy specjalista ds. obsługi klientaTwój zakres obowiązków Praca w systemach ERP oraz WMS Prowadzenie niezbędnej dokumentacji Wprowadzanie nowych klientów do systemów Bezpośredni kontakt z przedstawicielami...

Przedstawiciel Handlowy

Leszno, Greater Poland PPHU Specjał Sp. z o.o. Pełny etat

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ' DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Leszno i okolice

Miejsce pracy: Leszno

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki

Nasze oczekiwania:

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego na stanowisku PH
  • komunikatywność, umiejętność współpracy
  • dobra znajomość topografii regionu
  • prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wdrożenie w nowe obowiązki
  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet opieki medycznej PZU
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy