Aktualne oferty pracy związane z spawacz tig/mig/mag - Kielce, Świętokrzyski - Centralna Baza Ofert Pracy

  • Spawacz MIG

    1 miesiąc temu

    Kielce, Polska Bomet Sp. z o.o. Pełny etat

    Zatrudnimy spawaczy MAG 135 do spawania elementów naczep samochodowych.Co możemy Ci zaoferować?Pracę w systemie 1-zmianowymW pełni wyposażone miejsce pracyBrak wymagań co do znajomości języka niemieckiegoCzego oczekujemy od Ciebie?Umiejętność spawania blach doczołowo (pozycje PA, PC)Umiejętność samodzielnej pracyDoświadczenia w...

  • spawacz mag 135

    4 tygodni temu

    Kielce, Polska Randstad Pełny etat

    Posiadasz uprawnienia mag 135 i doświadczenie w spawaniu tą metodą? Aplikuj!  Praca w Kielcach i okolicy.oferujemywynagrodzenie, uzależnione od umiejętności  praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)praca zmianowa (w zależności od działu, 1,2 lub 3 zmiany)umowę o pracę tymczasową na pełny etat...

    Kielce, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Posiadasz uprawnienia mag 135 i doświadczenie w spawaniu tą metodą? Aplikuj!  Praca w Kielcach i okolicy.oferujemywynagrodzenie, uzależnione od umiejętności  ok.  4500 - 5000zł brutto na startpraca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)praca zmianowa (w zależności od działu, 1,2 lub 3 zmiany)umowę o pracę tymczasową na pełny etat...

  • SPAWACZ METODĄ MAG

    2 miesięcy temu

    Kielce, świętokrzyskie, Polska USŁUGI I WYKONAWSTWO KONSTRUKCJI STALOWYCH JANUSZ MEUŚ Pełny etat

    W/g stanowiska. Inne wymaganiaPraca na terenie Niemiec. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe

spawacz tig/mig/mag

3 miesięcy temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0985

Obowiązki:

Spawanie różnymi technikami.
Przygotowywanie elementów do spawania zgodnie z dokumentem technicznym.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie, znajomość rysunku technicznego,Uprawnienia TIG, MAG, MIG. Spawanie różnymi technikami.Przygotowywanie elementów do spawania zgodnie z dokumentem technicznym.

Miejsce pracy: Piotrkowska 12, Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty