woźna/y

1 tydzień temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5165

Obowiązki:

Praca fizyczna. Pomoc nauczycielowi, utrzymanie w czystości sali grupy przedszkolnej, prace porządkowe w przedszkolu i wg potrzeb placówki. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • sumienność, zangażowanie, uczciwość, punktualność.

Miejsce pracy: Komandorska 77, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • WOŹNA/Y

    3 tygodni temu

    Gdańsk, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/5165Obowiązki:Praca fizyczna. Pomoc nauczycielowi, utrzymanie w czystości sali grupy przedszkolnej, prace porządkowe w przedszkolu i wg potrzeb placówki. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:sumienność, zangażowanie, uczciwość,...