Magazynier Warszawa

2 tygodni temu

Ożarów Mazowiecki, Mazovia, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier Warszawa - Ożarów Maz.

Numer referencyjny: MAG/GRM/06/24/IG

Miejsce pracy: Warszawa - Ożarów Mazowiecki

Zadania:

  • Realizacja operacji magazynowych takich jak: rozładunki, weryfikacja dostaw, rozlokowywanie towarów, pobieranie towarów do wydania, pakowanie, załadunki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, kontrola lokalizacji i inne związane z funkcjonowaniem magazynu
  • Efektywne wykorzystanie powierzonego sprzętu i materiałów oraz należyte zabezpieczanie składowanych towarów
  • Przestrzeganie zasad pracy w magazynie, przepisów BHP oraz standardów obsługi klientów
  • Obsługa systemu komputerowego i innych aplikacji niezbędnych do realizacji codziennych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane
  • Praca w godz. 7-15 lub 18-02 lub 22-06
  • Nie wymagamy UDT

Oferujemy:

  • Stawka 39,00 PLN brutto - um. zlecenie

lub

  • Stawka 6100 PLN brutto premia do 1300 PLN brutto) - um. o pracę
  • Karta przedpłacona 210 PLN
  • Pestka do automatu 35 PLN
  • Dodatek za godz. nocne 20 %
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku

Łatwy dojazd z Warszawy (Magazyn 900m od stacji PKP Ożarów Maz.)

Zapraszamy do podesłania CV

Więcej informacji:

  • Bronisze Magazynier

    Ożarów Mazowiecki, Mazovia, Polska Workhouse4you Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Lokalizacja: Bronisze k. Ożarowa Mazowieckiego, woj. mazowieckieStawka: ,50 zł/h brutto + PREMIADojazd: możliwość bezpośredniego dojazdu komunikacją miejską z Ożarowa Mazowieckiego oraz Warszawy linia 713 - przystanek...

  • Grodzisk Mazowiecki, Mazovia, Polska Fresh Logistics Pełny etat

    Dołącz do naszego zespołu jako: Magazynier - Tranzyt/Wysoki skład Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki Aplikuj To oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie możliwość wypracowania premii do 700 zł miesięcznie zależnej od Twojego zaangażowania i wyników firmy dodatek frekwencyjny...