listonosz paczkowy

2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Elbląg, u. Skrzydlata 13

Rodzaj zatrudnienia: umowa - zlecenie

Czas trwania umowy: zatrudnienie na okres listopad - grudzień 2023

Twoje zadania:

profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, przemieszczanie, doręczanie i odbiór paczek pocztowych i przesyłek kurierskich, rozliczanie się z przesyłek, gotówki i innych wartości, dbałość o bezpieczeństwo przesyłek, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych usług, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

posiadasz prawo jazdy kat. B, oraz masz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),​ jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem, jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną.

Oferujemy

U nas zyskasz:

stawkę 3,0 zł brutto za skutecznie doręczoną paczkę samochodem zleceniodawcy, szkolenie stanowiskowe, doświadczenie zawodowe